Kolekcija

Cvjetni parfemi

Ruža, jasmin, božur, cvijet naranče. Najveća mirisna obitelj u katalogu i ona s najširim rasponom – od jednog čistog cvijeta do cijelog buketa.

50 parfema

Preskoči na popis rezultata

Aktivni filtri:

50 proizvoda

Filtriraj

Aktivni filtri:

  • No. 56 — Addicted

    No. 56 — Addicted

    Za žene50 ml

    Inspirirano mirisom AddictDior
    Addict

    List mandarine · Jasmin

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 54 — Tandre

    No. 54 — Tandre

    Za žene50 ml

    Inspirirano mirisom Chance Eau TendreChanel
    Chance Eau Tendre

    Grejp · Ribiz

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 51 — Madmoiselle

    No. 51 — Madmoiselle

    Za žene50 ml

    Inspirirano mirisom MademoiselleCoco Chanel
    Mademoiselle

    Naranča · Mandarina

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 50 — So Guilty

    No. 50 — So Guilty

    Za žene50 ml

    Inspirirano mirisom GuiltyGUCCI
    Guilty

    Mandarina · Ružičasti papar

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 5 — L'opera

    No. 5 — L'opera

    Unisex50 ml

    Inspirirano mirisom OperaSospiro
    Opera

    Voće · Turska ruža

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 49 — Miss

    No. 49 — Miss

    Za žene50 ml

    Inspirirano mirisom MissDior
    Miss

    Naranča · Mandarina

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 48 — Angel & Demon

    No. 48 — Angel & Demon

    Za žene50 ml

    Inspirirano mirisom Ange ou DemonGivenchy
    Ange ou Demon

    Šafran · Mandarina

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 45 — Lady Milione

    No. 45 — Lady Milione

    Za žene50 ml

    Inspirirano mirisom Lady MillionPaco Rabanne
    Lady Million

    Neroli · Limun

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 4 — Erba

    No. 4 — Erba

    Unisex50 ml

    Inspirirano mirisom Erba PuraSospiro
    Erba Pura

    Sicilijanska naranča · Kalabrijski limun

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 170 — Narcotique

    No. 170 — Narcotique

    Unisex50 ml

    Inspirirano mirisom Fleur NarcotiqueEx Nihilo
    Fleur Narcotique

    Bergamot · Liči

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 165 — Daizy

    No. 165 — Daizy

    Za žene50 ml

    Inspirirano mirisom DaisyMarc Jacobs
    Daisy

    List ljubičice · Crveni grejp

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 160 — Omnia Crystal

    No. 160 — Omnia Crystal

    Za žene50 ml

    Inspirirano mirisom Omnia CrystallineBvlgari
    Omnia Crystalline

    Bambus · Kruška

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 154 — Rose d'Arabie

    No. 154 — Rose d'Arabie

    Za žene50 ml

    Inspirirano mirisom Armani Privé Rose d’ArabieArmani
    Armani Privé Rose d’Arabie

    Šafran · Damaščanska ruža

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 152 — Olym Auré

    No. 152 — Olym Auré

    Za žene50 ml

    Inspirirano mirisom OlympeaPaco Rabanne
    Olympea

    Zelena mandarina · Cvijet đumbira

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 151 — Soleil Privé

    No. 151 — Soleil Privé

    Unisex50 ml

    Inspirirano mirisom Soleil BlancTom Ford
    Soleil Blanc

    Bergamot · Kardamom

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 150 — Don't Be Shy

    No. 150 — Don't Be Shy

    Za žene50 ml

    Inspirirano mirisom Love Don't Be ShyKilian
    Love Don't Be Shy

    Neroli · Bergamot

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 149 — Fame Couture

    No. 149 — Fame Couture

    Za žene50 ml

    Inspirirano mirisom Fame The CouturePaco Rabanne
    Fame The Couture

    Mango · Jasmin

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 145 — Glitter Dark Opium

    No. 145 — Glitter Dark Opium

    Za žene50 ml

    Inspirirano mirisom Black Opium GlitterYves Saint Laurent
    Black Opium Glitter

    Kruška · Naranča

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 133 — A Part of Me

    No. 133 — A Part of Me

    Za muškarce50 ml

    Inspirirano mirisom ApomMaison Francis Kurkdjian
    Apom

    Cvijet naranče · Cvijet naranče

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 125 — Barenia Essence

    No. 125 — Barenia Essence

    Za žene50 ml

    Inspirirano mirisom BareniaHermès
    Barenia

    Bergamot · Balzamične note

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 121 — Amor Passion

    No. 121 — Amor Passion

    Za žene50 ml

    Inspirirano mirisom Amor AmorCacharel
    Amor Amor

    Naranča · Grejp

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 119 — Noir Essence

    No. 119 — Noir Essence

    Za žene50 ml

    Inspirirano mirisom Coco NoirCoco Chanel
    Coco Noir

    Grejp · Bergamot

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 118 — Crystal Bright

    No. 118 — Crystal Bright

    Za žene50 ml

    Inspirirano mirisom Bright CrystalVersace
    Bright Crystal

    Yuzu · Nar

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 114 — Blush

    No. 114 — Blush

    Za žene50 ml

    Inspirirano mirisom RushGucci
    Rush

    Breskva · Gardenija

    €12
    (€0,24/ml)