Kolekcija

Ženski parfemi

Cvjetni, voćni i slađi orijentalni mirisi – brojevi koji se najčešće kupuju za žene. Ništa ovdje nije rezervirano samo za nekoga; podjela je polazište, a ne pravilo.

61 parfem

Preskoči na popis rezultata

Aktivni filtri:

61 proizvod

Filtriraj

Aktivni filtri:

  • No. 63 — J'Adore

    No. 63 — J'Adore

    Za žene50 ml

    Inspirirano mirisom J'AdoreDior
    J'Adore

    Bergamot · Neroli

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 61 — Olympique

    No. 61 — Olympique

    Za žene50 ml

    Inspirirano mirisom Olympea FloraPaco Rabanne
    Olympea Flora

    Ružičasti papar · Crni ribiz

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 58 — It's U

    No. 58 — It's U

    Za žene50 ml

    Inspirirano mirisom Because it's youArmani
    Because it's you

    Malina · Neroli

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 57 — Si

    No. 57 — Si

    Za žene50 ml

    Inspirirano mirisom SiArmani
    Si

    Crni ribiz · Frezija

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 56 — Addicted

    No. 56 — Addicted

    Za žene50 ml

    Inspirirano mirisom AddictDior
    Addict

    List mandarine · Jasmin

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 54 — Tandre

    No. 54 — Tandre

    Za žene50 ml

    Inspirirano mirisom Chance Eau TendreChanel
    Chance Eau Tendre

    Grejp · Ribiz

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 55 — Améthyste

    No. 55 — Améthyste

    Za žene50 ml

    Inspirirano mirisom AlienThierry Mugler
    Alien

    Jasmin · Kašmirsko drvo

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 51 — Madmoiselle

    No. 51 — Madmoiselle

    Za žene50 ml

    Inspirirano mirisom MademoiselleCoco Chanel
    Mademoiselle

    Naranča · Mandarina

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 50 — So Guilty

    No. 50 — So Guilty

    Za žene50 ml

    Inspirirano mirisom GuiltyGUCCI
    Guilty

    Mandarina · Ružičasti papar

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 49 — Miss

    No. 49 — Miss

    Za žene50 ml

    Inspirirano mirisom MissDior
    Miss

    Naranča · Mandarina

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 48 — Angel & Demon

    No. 48 — Angel & Demon

    Za žene50 ml

    Inspirirano mirisom Ange ou DemonGivenchy
    Ange ou Demon

    Šafran · Mandarina

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 47 — Way

    No. 47 — Way

    Za žene50 ml

    Inspirirano mirisom My wayArmani
    My way

    Bergamot · Cvijet naranče

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 45 — Lady Milione

    No. 45 — Lady Milione

    Za žene50 ml

    Inspirirano mirisom Lady MillionPaco Rabanne
    Lady Million

    Neroli · Limun

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 174 — Delyna

    No. 174 — Delyna

    Za žene50 ml

    Inspirirano mirisom DelinaParfums de Marly
    Delina

    Liči · Rabarbara

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 172 — Lyra

    No. 172 — Lyra

    Za žene50 ml

    Inspirirano mirisom LiraCasamorati 1888
    Lira

    Crvena naranča · Bergamot

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 171 — Joy 2

    No. 171 — Joy 2

    Za žene50 ml

    Inspirirano mirisom Toy 2Moschino
    Toy 2

    Mandarina · Zelena jabuka

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 168 — Noir Crystal

    No. 168 — Noir Crystal

    Za žene50 ml

    Inspirirano mirisom Crystal NoirVersace
    Crystal Noir

    Papar · Đumbir

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 165 — Daizy

    No. 165 — Daizy

    Za žene50 ml

    Inspirirano mirisom DaisyMarc Jacobs
    Daisy

    List ljubičice · Crveni grejp

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 163 — Bomba

    No. 163 — Bomba

    Za žene50 ml

    Inspirirano mirisom La BombaCarolina Herrera
    La Bomba

    Citrusi · Voćni

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 160 — Omnia Crystal

    No. 160 — Omnia Crystal

    Za žene50 ml

    Inspirirano mirisom Omnia CrystallineBvlgari
    Omnia Crystalline

    Bambus · Kruška

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 158 — Miss Absolu

    No. 158 — Miss Absolu

    Za žene50 ml

    Inspirirano mirisom Miss Dior IntenseDior
    Miss Dior Intense

    Mandarina · Citrusi

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 154 — Rose d'Arabie

    No. 154 — Rose d'Arabie

    Za žene50 ml

    Inspirirano mirisom Armani Privé Rose d’ArabieArmani
    Armani Privé Rose d’Arabie

    Šafran · Damaščanska ruža

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 152 — Olym Auré

    No. 152 — Olym Auré

    Za žene50 ml

    Inspirirano mirisom OlympeaPaco Rabanne
    Olympea

    Zelena mandarina · Cvijet đumbira

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 150 — Don't Be Shy

    No. 150 — Don't Be Shy

    Za žene50 ml

    Inspirirano mirisom Love Don't Be ShyKilian
    Love Don't Be Shy

    Neroli · Bergamot

    €12
    (€0,24/ml)