Kolekcija

Orijentalni parfemi

Ambra, smole, tamjan i balzami. Najintenzivniji mirisi u ponudi – traju najdulje i ostavljaju najjači trag, zato nanesite manje nego što mislite.

42 parfema

Preskoči na popis rezultata

Aktivni filtri:

42 proizvoda

Filtriraj

Aktivni filtri:

  • No. 193 — Guide

    No. 193 — Guide

    Unisex50 ml

    Inspirirano mirisom GuidanceAmouage
    Guidance

    Kruška · Lješnjak

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 168 — Noir Crystal

    No. 168 — Noir Crystal

    Za žene50 ml

    Inspirirano mirisom Crystal NoirVersace
    Crystal Noir

    Papar · Đumbir

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 163 — Bomba

    No. 163 — Bomba

    Za žene50 ml

    Inspirirano mirisom La BombaCarolina Herrera
    La Bomba

    Citrusi · Voćni

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 161 — Not Enough

    No. 161 — Not Enough

    Unisex50 ml

    Inspirirano mirisom Can't get EnoughInitio
    Can't get Enough

    Citrusi · Začini

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 154 — Rose d'Arabie

    No. 154 — Rose d'Arabie

    Za žene50 ml

    Inspirirano mirisom Armani Privé Rose d’ArabieArmani
    Armani Privé Rose d’Arabie

    Šafran · Damaščanska ruža

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 152 — Olym Auré

    No. 152 — Olym Auré

    Za žene50 ml

    Inspirirano mirisom OlympeaPaco Rabanne
    Olympea

    Zelena mandarina · Cvijet đumbira

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 140 — Stronger for You Parfum

    No. 140 — Stronger for You Parfum

    Za muškarce50 ml

    Inspirirano mirisom Stronger with you parfumArmani
    Stronger with you parfum

    Grejp · Ružičasti papar

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 135 — Stronger for You Sandalwood

    No. 135 — Stronger for You Sandalwood

    Za muškarce50 ml

    Inspirirano mirisom Stronger with you SandalwoodArmani
    Stronger with you Sandalwood

    Bergamot · Lavanda

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 132 — Old Fashioned

    No. 132 — Old Fashioned

    Unisex50 ml

    Inspirirano mirisom Old FashionKilian
    Old Fashion

    Gorka naranča · Gorke note

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 13 — Invictum Profondo

    No. 13 — Invictum Profondo

    Za muškarce50 ml

    Inspirirano mirisom Invictus VictoryPaco Rabanne
    Invictus Victory

    Limun · Ružičasti papar

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 129 — Hot Smoke

    No. 129 — Hot Smoke

    Unisex50 ml

    Inspirirano mirisom Smoking HotKilian
    Smoking Hot

    Jabuka · Cimet

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 120 — Pure Obsession

    No. 120 — Pure Obsession

    Za žene50 ml

    Inspirirano mirisom ObsessionCalvin Klein
    Obsession

    Mandarina · Bergamot

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 119 — Noir Essence

    No. 119 — Noir Essence

    Za žene50 ml

    Inspirirano mirisom Coco NoirCoco Chanel
    Coco Noir

    Grejp · Bergamot

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 114 — Blush

    No. 114 — Blush

    Za žene50 ml

    Inspirirano mirisom RushGucci
    Rush

    Breskva · Gardenija

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 112 — The Only Desire

    No. 112 — The Only Desire

    Za žene50 ml

    Inspirirano mirisom The One DesireDolce & Gabbana
    The One Desire

    Bergamot · Mandarina

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 11 — Wood

    No. 11 — Wood

    Unisex50 ml

    Inspirirano mirisom Oud WoodTom Ford
    Oud Wood

    Kardamom · Ružičasti papar

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 108 — Gold Euphoria

    No. 108 — Gold Euphoria

    Za muškarce50 ml

    Inspirirano mirisom Euphoria Liquid Gold for MenCalvin Klein
    Euphoria Liquid Gold for Men

    Cimet · Crni papar

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 102 — 212 Vibe

    No. 102 — 212 Vibe

    Za žene50 ml

    Inspirirano mirisom 212 VIPCarolina Herrera
    212 VIP

    Marakuja · Rum

    €12
    (€0,24/ml)