No. 90 — Q Absolu — DUPPO eau de parfum 50 ml

No. 90 — Q Absolu

50 ml
€12,00
Preskoči na informacije o proizvodu
No. 90 — Q Absolu — DUPPO eau de parfum 50 ml

No. 90 — Q Absolu

50 ml

Inspirirano mirisom Q (intense)

DUPPO kreacija s vlastitim identitetom

No. 90 — Q Absolu
No. 90 — Q Absolu
Q (intense)
Q (intense) · D&G

No. 90 — Q Absolu je parfem koji smo sami stvorili, s vlastitim karakterom. Q (intense) navodimo samo kao orijentir, kako biste lakše zamislili smjer mirisa.

2+1 GRATIS
00h 00m 00s

Kombinirajte bilo koja 3 parfema i 1 dobivate gratis.

3 parfemaodnosno €8,00 po parfemu €36,00 €24,00

Popust se automatski obračunava u košarici.

€12
(€0,24/ml)

Naručite u sljedećih — – očekivana dostava: —

Na zalihi – brza otprema

Ovaj je parfem na zalihi u našem skladištu.

Narudžbe zaprimljene radnim danom do dnevnog roka predajemo kuriru isti dan, a kasnije narudžbe šaljemo sljedećeg radnog dana.

Čim paket krene, e-mailom vam šaljemo broj za praćenje pošiljke.

Dostava kurirom · besplatna iznad €40,00

Dostavu obavlja brza kurirska služba, obično za 3–5 radnih dana od slanja.

  • Besplatna dostava za narudžbe iznad €40,00.
  • Za manje iznose dostava iznosi €3,99.
  • Broj za praćenje dobit ćete e-mailom, pa pošiljku možete pratiti u svakom trenutku.

Sigurno online plaćanje

Odaberite način plaćanja koji vam najviše odgovara – bez dodatnih naknada:

💳 Plaćanje karticom online – sigurno, šifrirano plaćanje uz 3-D Secure, putem sustava Shopify Payments. Podaci vaše kartice nikada ne dolaze do nas i ne pohranjuju se.

Račun dobivate e-mailom, bez obzira na način plaćanja.

Intenzivnije, večernje lice mirisa Q. Q Absolu otvara se sicilijanskim limunom i zrelom trešnjom, u srcu mu jasmin i heliotrop donose kremastu, pudrasto-cvjetnu dubinu, a cedar i mošus u bazi dugo ga zadržavaju na koži. Preporučujemo ga za večernje izlaske od proljeća do zime, spoj, večeru ili koncert; snažnog traga, senzualan i dugotrajan.

Inspiriran mirisom Q (intense) kuće D&G. Parfemska voda s 20 % mirisnih ulja, izrađena u EU i stvorena za postojan trag.

Karakter mirisa

Intenzitet
Jak
Trajnost
Dugotrajna
Godišnje doba
Proljeće, Ljeto, Zima
Vrsta mirisa
Citrusni, Voćni, Vanilijski
Prigode
Večer

Sastav mirisa

Gornje note
  • Sicilijanski limun
  • Trešnja
Srednje note
  • Jasmin
  • Heliotrop
Bazne note
  • Cedar
  • Mošus
Karakteristike proizvoda
Vrsta
Parfemska voda
Koncentracija
EDP
Volumen
50 ml
Vrsta mirisa
Citrusni, Voćni, Vanilijski
Spol
Za žene
Šifra proizvoda
DUP-EU-90
Dostava i povrat

Šaljemo brzom kurirskom službom, obično u roku od nekoliko radnih dana, a poveznicu za praćenje pošiljke dobivate e-mailom. Dostava je besplatna iznad iznosa prikazanog u košarici. Platite online karticom ili, gdje je dostupno, pouzećem. Neotvorene parfeme možete vratiti u roku od 14 dana od primitka.

Izbliza

Detalji koje ćete osjetiti

DUPPO eau de parfum 50 ml
Naša priča
Parfemska kuća DUPPO

DUPPO je nastao iz jednostavne ideje: vrhunski parfem ne bi smio biti rijedak luksuz. Proučavamo mirise koje ljudi najviše vole, od niche kuća do dizajnerskih klasika, i stvaramo vlastite interpretacije.

Svaki je miris Eau de Parfum s koncentracijom od 20% i više, proizveden u EU-u i predstavljen u crno-srebrnoj bočici od 50 ml. Prepoznatljiv karakter, postojan trag, poštena cijena.

Otkrijte DUPPO
Iz iste mirisne obitelji

No. 91 — Lost

No. 91 — Lost

Unisex50 ml

Inspirirano mirisom Lost CherryTom Ford
Lost Cherry

Crna trešnja · Sladić

€12
(€0,24/ml)

No. 88 — Q

No. 88 — Q

Za žene50 ml

Inspirirano mirisom QD&G
Q

Limun · Crvena naranča

€12
(€0,24/ml)

No. 75 — La Belle Vie

No. 75 — La Belle Vie

Za žene50 ml

Inspirirano mirisom La vie Est BelleLancome
La vie Est Belle

Crni ribiz · Kruška

€12
(€0,24/ml)

No. 67 — So Blue

No. 67 — So Blue

Za žene50 ml

Inspirirano mirisom Light BlueD&G
Light Blue

Limun · Jabuka

€12
(€0,24/ml)