Kolekcija

Slatki parfemi

Vanilija, karamela, badem, tonka. Topli i laki za nošenje – obitelj koja se većini ljudi svidi na prvu.

44 parfema

Preskoči na popis rezultata

Aktivni filtri:

44 proizvoda

Filtriraj

Aktivni filtri:

  • No. 161 — Not Enough

    No. 161 — Not Enough

    Unisex50 ml

    Inspirirano mirisom Can't get EnoughInitio
    Can't get Enough

    Citrusi · Začini

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 158 — Miss Absolu

    No. 158 — Miss Absolu

    Za žene50 ml

    Inspirirano mirisom Miss Dior IntenseDior
    Miss Dior Intense

    Mandarina · Citrusi

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 152 — Olym Auré

    No. 152 — Olym Auré

    Za žene50 ml

    Inspirirano mirisom OlympeaPaco Rabanne
    Olympea

    Zelena mandarina · Cvijet đumbira

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 150 — Don't Be Shy

    No. 150 — Don't Be Shy

    Za žene50 ml

    Inspirirano mirisom Love Don't Be ShyKilian
    Love Don't Be Shy

    Neroli · Bergamot

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 149 — Fame Couture

    No. 149 — Fame Couture

    Za žene50 ml

    Inspirirano mirisom Fame The CouturePaco Rabanne
    Fame The Couture

    Mango · Jasmin

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 145 — Glitter Dark Opium

    No. 145 — Glitter Dark Opium

    Za žene50 ml

    Inspirirano mirisom Black Opium GlitterYves Saint Laurent
    Black Opium Glitter

    Kruška · Naranča

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 141 — Phantom Power

    No. 141 — Phantom Power

    Za muškarce50 ml

    Inspirirano mirisom Phantom ElixirPaco Rabanne
    Phantom Elixir

    Zelena jabuka · Limun

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 140 — Stronger for You Parfum

    No. 140 — Stronger for You Parfum

    Za muškarce50 ml

    Inspirirano mirisom Stronger with you parfumArmani
    Stronger with you parfum

    Grejp · Ružičasti papar

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 14 — L'Uomo

    No. 14 — L'Uomo

    Za muškarce50 ml

    Inspirirano mirisom UomoValentino
    Uomo

    Bergamot · Mirta

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 135 — Stronger for You Sandalwood

    No. 135 — Stronger for You Sandalwood

    Za muškarce50 ml

    Inspirirano mirisom Stronger with you SandalwoodArmani
    Stronger with you Sandalwood

    Bergamot · Lavanda

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 126 — Marshmallow Boujee

    No. 126 — Marshmallow Boujee

    Za žene50 ml

    Inspirirano mirisom Yum Boujee Marshmallow81 Kayali
    Yum Boujee Marshmallow

    Šećer · Citrusi

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 121 — Amor Passion

    No. 121 — Amor Passion

    Za žene50 ml

    Inspirirano mirisom Amor AmorCacharel
    Amor Amor

    Naranča · Grejp

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 120 — Pure Obsession

    No. 120 — Pure Obsession

    Za žene50 ml

    Inspirirano mirisom ObsessionCalvin Klein
    Obsession

    Mandarina · Bergamot

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 115 — Alive

    No. 115 — Alive

    Za žene50 ml

    Inspirirano mirisom Boss AliveHugo Boss
    Boss Alive

    Jabuka · Šljiva

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 114 — Blush

    No. 114 — Blush

    Za žene50 ml

    Inspirirano mirisom RushGucci
    Rush

    Breskva · Gardenija

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 113 — Irresistibile

    No. 113 — Irresistibile

    Unisex50 ml

    Inspirirano mirisom IrresistibleGivenchy
    Irresistible

    Kruška · Crni ribiz

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 112 — The Only Desire

    No. 112 — The Only Desire

    Za žene50 ml

    Inspirirano mirisom The One DesireDolce & Gabbana
    The One Desire

    Bergamot · Mandarina

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 108 — Gold Euphoria

    No. 108 — Gold Euphoria

    Za muškarce50 ml

    Inspirirano mirisom Euphoria Liquid Gold for MenCalvin Klein
    Euphoria Liquid Gold for Men

    Cimet · Crni papar

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 104 — Alpha Noir

    No. 104 — Alpha Noir

    Za muškarce50 ml

    Inspirirano mirisom Ultra MaleJean Paul Gaultier
    Ultra Male

    Kruška · Bergamot

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 102 — 212 Vibe

    No. 102 — 212 Vibe

    Za žene50 ml

    Inspirirano mirisom 212 VIPCarolina Herrera
    212 VIP

    Marakuja · Rum

    €12
    (€0,24/ml)