No. 115 — Alive — DUPPO eau de parfum 50 ml

No. 115 — Alive

50 ml
€12,00
Preskoči na informacije o proizvodu
No. 115 — Alive — DUPPO eau de parfum 50 ml

No. 115 — Alive

50 ml

Inspirirano mirisom Boss Alive

DUPPO kreacija s vlastitim identitetom

No. 115 — Alive
No. 115 — Alive
Boss Alive
Boss Alive · Hugo Boss

No. 115 — Alive je parfem koji smo sami stvorili, s vlastitim karakterom. Boss Alive navodimo samo kao orijentir, kako biste lakše zamislili smjer mirisa.

2+1 GRATIS
00h 00m 00s

Kombinirajte bilo koja 3 parfema i 1 dobivate gratis.

3 parfemaodnosno €8,00 po parfemu €36,00 €24,00

Popust se automatski obračunava u košarici.

€12
(€0,24/ml)

Naručite u sljedećih — – očekivana dostava: —

Na zalihi – brza otprema

Ovaj je parfem na zalihi u našem skladištu.

Narudžbe zaprimljene radnim danom do dnevnog roka predajemo kuriru isti dan, a kasnije narudžbe šaljemo sljedećeg radnog dana.

Čim paket krene, e-mailom vam šaljemo broj za praćenje pošiljke.

Dostava kurirom · besplatna iznad €40,00

Dostavu obavlja brza kurirska služba, obično za 3–5 radnih dana od slanja.

  • Besplatna dostava za narudžbe iznad €40,00.
  • Za manje iznose dostava iznosi €3,99.
  • Broj za praćenje dobit ćete e-mailom, pa pošiljku možete pratiti u svakom trenutku.

Sigurno online plaćanje

Odaberite način plaćanja koji vam najviše odgovara – bez dodatnih naknada:

💳 Plaćanje karticom online – sigurno, šifrirano plaćanje uz 3-D Secure, putem sustava Shopify Payments. Podaci vaše kartice nikada ne dolaze do nas i ne pohranjuju se.

Račun dobivate e-mailom, bez obzira na način plaćanja.

Energičan, sunčan i pun života – Alive u svako godišnje doba unosi vedrinu u Vaš dan. Hrskava jabuka, zrela šljiva i prstohvat cimeta otvaraju ga, jasmin sambac i timijan u srcu donose svjež, zelenkasto-cvjetni ton, a vanilija, sandalovina i maslinovo drvo u bazi toplo grle kožu. Stvoren je za dnevno nošenje, umjerenog je intenziteta, a ipak dugotrajan.

Ljubiteljima mirisa Boss Alive (Hugo Boss) ovaj će miris brzo postati drag – iz njega je crpio inspiraciju. Crno-srebrna DUPPO bočica od 50 ml krije parfemsku vodu s 20 % koncentracije, proizvedenu u EU.

Karakter mirisa

Intenzitet
Umjeren
Trajnost
Dugotrajna
Godišnje doba
Cijele godine
Vrsta mirisa
Slatki, Voćni, Drvenasti
Prigode
Dan

Sastav mirisa

Gornje note
  • Jabuka
  • Šljiva
  • Cimet
Srednje note
  • Jasmin sambac
  • Timijan
Bazne note
  • Vanilija
  • Sandalovina
  • Cedar
  • Maslinovo drvo
Karakteristike proizvoda
Vrsta
Parfemska voda
Koncentracija
EDP
Volumen
50 ml
Vrsta mirisa
Slatki, Voćni, Drvenasti
Spol
Za žene
Šifra proizvoda
DUP-EU-115
Dostava i povrat

Šaljemo brzom kurirskom službom, obično u roku od nekoliko radnih dana, a poveznicu za praćenje pošiljke dobivate e-mailom. Dostava je besplatna iznad iznosa prikazanog u košarici. Platite online karticom ili, gdje je dostupno, pouzećem. Neotvorene parfeme možete vratiti u roku od 14 dana od primitka.

Izbliza

Detalji koje ćete osjetiti

DUPPO eau de parfum 50 ml
Naša priča
Parfemska kuća DUPPO

DUPPO je nastao iz jednostavne ideje: vrhunski parfem ne bi smio biti rijedak luksuz. Proučavamo mirise koje ljudi najviše vole, od niche kuća do dizajnerskih klasika, i stvaramo vlastite interpretacije.

Svaki je miris Eau de Parfum s koncentracijom od 20% i više, proizveden u EU-u i predstavljen u crno-srebrnoj bočici od 50 ml. Prepoznatljiv karakter, postojan trag, poštena cijena.

Otkrijte DUPPO
Iz iste mirisne obitelji

No. 101 — Leather Ombre

No. 101 — Leather Ombre

Za muškarce50 ml

Inspirirano mirisom Ombre LeatherTom Ford
Ombre Leather

Kardamom · Jasmin sambac

€12
(€0,24/ml)

No. 99 — Rouge 540

No. 99 — Rouge 540

Za žene50 ml

Inspirirano mirisom Baccarat Rouge 540Maison Francis Kurkdjian
Baccarat Rouge 540

Šafran · Jasmin

€12
(€0,24/ml)

No. 92 — Blue Bottled

No. 92 — Blue Bottled

Za muškarce50 ml

Inspirirano mirisom Boss BottledHugo Boss
Boss Bottled

Jabuka · Šljiva

€12
(€0,24/ml)

No. 9 — Fkin Fabulous

No. 9 — Fkin Fabulous

Unisex50 ml

Inspirirano mirisom Fucking FabulousTom Ford
Fucking Fabulous

Gorki badem · Lavanda

€12
(€0,24/ml)