No. 133 — A Part of Me — DUPPO eau de parfum 50 ml

No. 133 — A Part of Me

50 ml
€12,00
Preskoči na informacije o proizvodu
No. 133 — A Part of Me — DUPPO eau de parfum 50 ml

No. 133 — A Part of Me

50 ml

Inspirirano mirisom Apom

DUPPO kreacija s vlastitim identitetom

No. 133 — A Part of Me
No. 133 — A Part of Me
Apom
Apom · Maison Francis Kurkdjian

No. 133 — A Part of Me je parfem koji smo sami stvorili, s vlastitim karakterom. Apom navodimo samo kao orijentir, kako biste lakše zamislili smjer mirisa.

2+1 GRATIS
00h 00m 00s

Kombinirajte bilo koja 3 parfema i 1 dobivate gratis.

3 parfemaodnosno €8,00 po parfemu €36,00 €24,00

Popust se automatski obračunava u košarici.

€12
(€0,24/ml)

Naručite u sljedećih — – očekivana dostava: —

Na zalihi – brza otprema

Ovaj je parfem na zalihi u našem skladištu.

Narudžbe zaprimljene radnim danom do dnevnog roka predajemo kuriru isti dan, a kasnije narudžbe šaljemo sljedećeg radnog dana.

Čim paket krene, e-mailom vam šaljemo broj za praćenje pošiljke.

Dostava kurirom · besplatna iznad €40,00

Dostavu obavlja brza kurirska služba, obično za 3–5 radnih dana od slanja.

  • Besplatna dostava za narudžbe iznad €40,00.
  • Za manje iznose dostava iznosi €3,99.
  • Broj za praćenje dobit ćete e-mailom, pa pošiljku možete pratiti u svakom trenutku.

Sigurno online plaćanje

Odaberite način plaćanja koji vam najviše odgovara – bez dodatnih naknada:

💳 Plaćanje karticom online – sigurno, šifrirano plaćanje uz 3-D Secure, putem sustava Shopify Payments. Podaci vaše kartice nikada ne dolaze do nas i ne pohranjuju se.

Račun dobivate e-mailom, bez obzira na način plaćanja.

Čist, blistav i pomalo iznenađujući: muški miris u čijem je središtu cvijet naranče. A Part of Me otvara se upravo njime, u srcu ga ylang-ylang čini još sunčanijim, a ambra i cedar u bazi daju mu mekan, čist okvir. Od proljeća do jeseni, danju i navečer lako se nosi – umjerenog intenziteta, njegovan i samouvjeren.

Inspiriran mirisom Apom (Maison Francis Kurkdjian). Crno-srebrna DUPPO bočica od 50 ml krije parfemsku vodu s 20 % koncentracije, proizvedenu u EU.

Karakter mirisa

Intenzitet
Umjeren
Trajnost
Umjerena
Godišnje doba
Jesen, Proljeće, Ljeto
Vrsta mirisa
Aromatični, Cvjetni, Svježi
Prigode
Dan, Večer

Sastav mirisa

Gornje note
  • Cvijet naranče
Srednje note
  • Cvijet naranče
  • Ylang-ylang
Bazne note
  • Ambra
  • Cedar
Karakteristike proizvoda
Vrsta
Parfemska voda
Koncentracija
EDP
Volumen
50 ml
Vrsta mirisa
Aromatični, Cvjetni, Svježi
Spol
Za muškarce
Šifra proizvoda
DUP-EU-133
Dostava i povrat

Šaljemo brzom kurirskom službom, obično u roku od nekoliko radnih dana, a poveznicu za praćenje pošiljke dobivate e-mailom. Dostava je besplatna iznad iznosa prikazanog u košarici. Platite online karticom ili, gdje je dostupno, pouzećem. Neotvorene parfeme možete vratiti u roku od 14 dana od primitka.

Izbliza

Detalji koje ćete osjetiti

DUPPO eau de parfum 50 ml
Naša priča
Parfemska kuća DUPPO

DUPPO je nastao iz jednostavne ideje: vrhunski parfem ne bi smio biti rijedak luksuz. Proučavamo mirise koje ljudi najviše vole, od niche kuća do dizajnerskih klasika, i stvaramo vlastite interpretacije.

Svaki je miris Eau de Parfum s koncentracijom od 20% i više, proizveden u EU-u i predstavljen u crno-srebrnoj bočici od 50 ml. Prepoznatljiv karakter, postojan trag, poštena cijena.

Otkrijte DUPPO
Iz iste mirisne obitelji

No. 116 — Platine Libre

No. 116 — Platine Libre

Za žene50 ml

Inspirirano mirisom Libre L’Absolu PlatineYves Saint Laurent
Libre L’Absolu Platine

Bergamot · Mandarina

€12
(€0,24/ml)

No. 37 — Why

No. 37 — Why

Za muškarce50 ml

Inspirirano mirisom Y IntenseYves Saint Laurent
Y Intense

Đumbir · Bergamot

€12
(€0,24/ml)

No. 31 — SVG Elixir

No. 31 — SVG Elixir

Za muškarce50 ml

Inspirirano mirisom Sauvage ElixirDior
Sauvage Elixir

Cimet · Muškatni oraščić

€12
(€0,24/ml)

No. 30 — SVG

No. 30 — SVG

Za muškarce50 ml

Inspirirano mirisom SauvageDior
Sauvage

Bergamot · Papar

€12
(€0,24/ml)