No. 56 — Addicted — DUPPO eau de parfum 50 ml

No. 56 — Addicted

50 ml
€12,00
Preskoči na informacije o proizvodu
No. 56 — Addicted — DUPPO eau de parfum 50 ml

No. 56 — Addicted

50 ml

Inspirirano mirisom Addict

DUPPO kreacija s vlastitim identitetom

No. 56 — Addicted
No. 56 — Addicted
Addict
Addict · Dior

No. 56 — Addicted je parfem koji smo sami stvorili, s vlastitim karakterom. Addict navodimo samo kao orijentir, kako biste lakše zamislili smjer mirisa.

2+1 GRATIS
00h 00m 00s

Kombinirajte bilo koja 3 parfema i 1 dobivate gratis.

3 parfemaodnosno €8,00 po parfemu €36,00 €24,00

Popust se automatski obračunava u košarici.

€12
(€0,24/ml)

Naručite u sljedećih — – očekivana dostava: —

Na zalihi – brza otprema

Ovaj je parfem na zalihi u našem skladištu.

Narudžbe zaprimljene radnim danom do dnevnog roka predajemo kuriru isti dan, a kasnije narudžbe šaljemo sljedećeg radnog dana.

Čim paket krene, e-mailom vam šaljemo broj za praćenje pošiljke.

Dostava kurirom · besplatna iznad €40,00

Dostavu obavlja brza kurirska služba, obično za 3–5 radnih dana od slanja.

  • Besplatna dostava za narudžbe iznad €40,00.
  • Za manje iznose dostava iznosi €3,99.
  • Broj za praćenje dobit ćete e-mailom, pa pošiljku možete pratiti u svakom trenutku.

Sigurno online plaćanje

Odaberite način plaćanja koji vam najviše odgovara – bez dodatnih naknada:

💳 Plaćanje karticom online – sigurno, šifrirano plaćanje uz 3-D Secure, putem sustava Shopify Payments. Podaci vaše kartice nikada ne dolaze do nas i ne pohranjuju se.

Račun dobivate e-mailom, bez obzira na način plaćanja.

Postoji vanilija koje nikad nije dosta. Addicted se otvara zelenkastim listom mandarine, u srcu mu blista bogat buket jasmina i cvijeta naranče, a vanilija i tonka zrno u bazi stapaju se u kremast, senzualan, gotovo opojan završetak. Preporučujemo ga za proljetne i zimske večeri i spojeve; snažan, ženstven i dugotrajan miris koji ostavlja nezaboravan trag.

Ako Vam je omiljen Addict (Dior), na pravom ste mjestu – upravo je on bio nadahnuće. Kao i svaki DUPPO miris, riječ je o parfemskoj vodi s 20 % koncentracije, proizvedenoj i punjenoj u EU.

Karakter mirisa

Intenzitet
Jak
Trajnost
Dugotrajna
Godišnje doba
Proljeće, Zima
Vrsta mirisa
Cvjetni, Orijentalni
Prigode
Večer

Sastav mirisa

Gornje note
  • List mandarine
Srednje note
  • Jasmin
  • Cvijet naranče
Bazne note
  • Vanilija
  • Tonka zrno
Karakteristike proizvoda
Vrsta
Parfemska voda
Koncentracija
EDP
Volumen
50 ml
Vrsta mirisa
Cvjetni, Orijentalni
Spol
Za žene
Šifra proizvoda
DUP-EU-56
Dostava i povrat

Šaljemo brzom kurirskom službom, obično u roku od nekoliko radnih dana, a poveznicu za praćenje pošiljke dobivate e-mailom. Dostava je besplatna iznad iznosa prikazanog u košarici. Platite online karticom ili, gdje je dostupno, pouzećem. Neotvorene parfeme možete vratiti u roku od 14 dana od primitka.

Izbliza

Detalji koje ćete osjetiti

DUPPO eau de parfum 50 ml
Naša priča
Parfemska kuća DUPPO

DUPPO je nastao iz jednostavne ideje: vrhunski parfem ne bi smio biti rijedak luksuz. Proučavamo mirise koje ljudi najviše vole, od niche kuća do dizajnerskih klasika, i stvaramo vlastite interpretacije.

Svaki je miris Eau de Parfum s koncentracijom od 20% i više, proizveden u EU-u i predstavljen u crno-srebrnoj bočici od 50 ml. Prepoznatljiv karakter, postojan trag, poštena cijena.

Otkrijte DUPPO
Iz iste mirisne obitelji

No. 87 — Millionaire Royale

No. 87 — Millionaire Royale

Za žene50 ml

Inspirirano mirisom Lady Million RoyalPaco Rabanne
Lady Million Royal

Nar · Tuberoza

€12
(€0,24/ml)

No. 71 — Scandallo

No. 71 — Scandallo

Za žene50 ml

Inspirirano mirisom ScandalJean Paul Gaultier
Scandal

Gardenija · Med

€12
(€0,24/ml)

No. 123 — Paradise Intense

No. 123 — Paradise Intense

Za žene50 ml

Inspirirano mirisom Paradoxe IntensePrada
Paradoxe Intense

Kruška · Bergamot

€12
(€0,24/ml)

No. 116 — Platine Libre

No. 116 — Platine Libre

Za žene50 ml

Inspirirano mirisom Libre L’Absolu PlatineYves Saint Laurent
Libre L’Absolu Platine

Bergamot · Mandarina

€12
(€0,24/ml)